Kadlíček Pavel – 180cm/77kg. Cestovatel, muzikant, cyklotramp, sportovec, divadelník, glosátor. Tvrdohlavý, citlivý, romantik.

Jako datum narození udává „pozdní socialismus“. Bydliště: Rokytnice u Přerova. Vychován společně se starším bratrem v nadprůměrně dobrosrdečné rodině, což pozitivně formuje jeho další vývoj. Po střední škole pracuje pro České dráhy a Telecom, avšak vrozené geny po jeho matce jej nutí cestovat a objevovat. Na nějaký čas se usazuje v jihozápadní Francii, která natrvalo ovlivňuje jeho život. Po návratu zakládá úspěšnou multižánrovou hudební skupinu D.U.Bmusic a formuje hudebně-divadelní sdružení D.U.Bcompany. S rokem 2000 objevuje krásu cestování v sedle kola.

Do dnešního dne projel několikrát na kole Evropou a Severní Amerikou. Stává se účastníkem přednášek i hostem České televize. Je úspěšným závodníkem při maratonech horských kol a jezdcem obtížného závodu Salzkammergut Trophy. Momentálně se připravuje na expedici Patagonia Bike, jejíž start je ohlášen na přelom roku 2012. Jezdí na značce Salsa Fargo. Pracuje jako technik firmy Toom interier s.r.o. v Přerově. Je ženatý, hrdý otec dcery Amálky. Miluje život.

"..Ahoj. Jmenuji se Pavel Kadlíček. Nikterak nevyčnívám, ani nezapadám. Tam někde v nitru jsem světoběžník, jenž prošel svět snad pětkrát křížem krážem - vždy po zhasnutí lampy na nočním stolku. Pravý světoběžník má mapy v knihovně. Já mám mapy dokonce i na toaletě. Pro všechny případy tam mám i atlas světa. Člověk nikdy neví. Jsem ďáblem posedlý cyklista a náruživý muzikant, což je pro duši světoběžníka přímo třaskavá směs. Takto v sedle kola objevuji svět a v hlavě rodí se mi hudba z potěšení. Mé koníčky se vlastně obohacují navzájem. Nestrádám."

V polovině prosince odstartuje Pavel sám na kole v bolivíjském La Pazu svoji další cestu – tentokráte napříč Jižní Amerikou.


Kontakt:
email: top@dubmusic.cz
tel: 776 287 730

La Paz
Antofagasta
Santiago
Temuco
Bariloche
Puerto Montt
Cochrane
Porvenir
Ushuaia
6 446 Km
Pavel už je v cíli a celkově našlapal

Copyright © 2012 Patagoniabike.cz