Náš realizační tým věří jak v úspěch této expedice, tak i v Pavlovy schopnosti načerpané z předešlých výprav. Jedno je nám ale jasné, že bez pomoci druhých tentokráte nejsme schopni zajistit hladký průběh tak náročné akce. Proto Vás prosíme: Staňte se součástí cesty a pomozte realizovat expedici Patagoniabike. Vězte, že každý kilometr pošlape Pavel i za Vás a že se pokusí splnit nejen svůj, ale možná i Váš neuskutečněný sen, neboť budete vtaženi přímo do děje. Při poslední cestě Pavla Kadlíčka napříč Kanadou, byl jeho každodenní blog z cesty na stránkách expedice www.patagoniabike.cz a iDNES.cz sledován mnoha lidmi z celého světa.

Staňte se součástí dobrodružné cesty a pomozte realizovat expedici Patagoniabike. Jak? Je to velice jednoduché - nákupem kilometrů, popřípadě jakoukoliv pevnou finanční částkou, která by pomohla pokrýt cestovní náklady. Náš realizační tým propočítal cenu jednoho kilometru, na 21 Kč. Tím, že nakoupíte kilometry, podpoříte expedici Patagoniabike a navíc budete její součástí. Z pohodlí domova se tak můžete zapojit do týmu lidí Patagoniabike. Podpořte expedici a buďte při tom!

Jakýkoliv Váš finanční, či materiální dar je dalším kilometrem na Patagoniabike. Každý, kdo jakkoliv podpoří tuto dobrodružnou výpravu, bude srdečně pozván na koncert skupiny D.U.Bmusic - “For Patagoniabike“ - konaný před odjezdem a následně na cestopis „Povídání o cestě napříč Jižní Amerikou“ v čase po příjezdu.

Bonusem je pak speciální edice cyklo dresů vyrobených pro expedici, která bude obsahovat jména všech zúčastněných a firem, kteří podpořili expedici nákupem více jak sedmdesáti kilometrů z cesty. Firmám nabízím možnost umístění firemního loga nejen na stránky http://www.patagoniabike.cz, ale i na další propagační materiál v rámci expedice, včetně prezentace v knize, kterou Pavel hodlá vydat po zdárném zakončení expedice.

Pokud chcete expedici Patagoniabike finančně podpořit, pošlete prosím jakoukoliv částku na tento účet 670100-2207173047/6210 nebo využijte náš platební formulář. V případě firemního sponzoringu mne prosím kontaktujte přímo na email top@dubmusic.cz nebo tel: 776 287 730.

Díky za Vaši podporu!

La Paz
Antofagasta
Santiago
Temuco
Bariloche
Puerto Montt
Cochrane
Porvenir
Ushuaia
6 446 Km
Pavel už je v cíli a celkově našlapal

Copyright © 2012 Patagoniabike.cz